انرژیفناوری

قدردانی رئیس‌جمهوری از توسعه گازرسانی در خراسان جنوبی

رئیس‌جمهوری همزمان با اربعین حسینی در سفر به استان خراسان جنوبی اقدام‌های گسترده شرکت ملی گاز ایران برای گازرسانی به شهرها و روستاهای این استان را اقدامی ارزنده و از وظایف دولت خواند.

به گزارش صبح ایرانیان آنلاین، سیدابراهیم رئیسی در جمع مردم شهرستان درمیان و فردوس گفت: اکنون خرسندیم بگوییم در خراسان جنوبی شهر و روستایی وجود ندارد که گازرسانی نشده باشد و گازرسانی حداکثری به روستاها و شهرهای کشور، نشان می‌دهد ما زیرساخت قوی و محکمی داریم که برای حفظ آن باید تلاش کنیم.

وی ادامه داد: گاز، آب و برق جزء زیرساخت‌های یک کشور به‌شمار می‌روند که دولت تلاش دارد با جدیت این موارد را  دنبال کند تا مردم در مضایقه نباشند.

رئیس‌جمهوری تصریح کرد: امروز که اعلام شد ۱۰۰ درصد شهرستان درمیان گازرسانی شده، سبب خرسندی است؛ اینکه روستاییان حتی در مناطق کم‌جمعیت نیز می‌توانند از گاز استفاده کنند، نشان از آن دارد که دولت و دست‌اندرکاران می‌خواهند همان چند خانوار هم با مشکل روبه‌رو نباشند و این برای ما افتخار است.

رئیسی لزوم اتکا به توان داخلی، امیدآفرینی و پیگیری مشکلات تا حصول نتیجه را از مهم‌ترین محورهای کاری دولت سیزدهم اعلام کرد.

 

منبع: روابط عمومی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا