حضور شرکت چادرملو در اولین نمایشگاه کارآفرینی یزد
نوچاد؛ در مسیر نوآوری چادرملو

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نخستین نمایشگاه و رویداد کارآفرینی و دانش‌بنیان یزد که به‌منظور رفع موانع اشتغال فارغ‌التحصیلان و ایجاد بستری مناسب برای ارتباط مستقیم کارجویان و شرکت‌ها، در دانشگاه یزد برگزار گردید حضور یافت .

به گزارش  سبا 724، حضور در این رویداد با اهداف استفاده از ظرفيت‌هاي قابل‌استفاده دانشگاه در راستاي توليد اشتغال و ثروت افزايي، بهبود گفتمان كارآفريني در فضاي دانشجويي و ايجاد اميد در دانشجويان، تشكيل تيم‌هاي كارآفريني دانش‌بنيان با محور نيازهاي جامعه، تقويت تيم‌ها، ارزيابي و انتخاب برگزيدگان جهت استقرار در مراكز رشد استان و بررسي تيم‌هاي شاخص صورت گرفت، با معرفی مرکز نوآوری چادرملو (نوچاد) به‌عنوان بازوی عملیاتی و اجرایی این شرکت در راهبری سیاست‌های حوزه نوآوری و دانش‌بنیان همراه گردید .

کارشناسان نوچاد بطور فعال با حضور در غرفه چادرملو، اقدام به معرفی و ارائه اطلاعات و افزایش آگاهی افراد در زمینه محصولات شرکت، ارائه فرصت‌های شغلی سازمان به دانشجویان آینده‌نگر، برقراری ارتباط مستقیم کارجویان، دانش‌آموختگان و دانشجویان علاقه‌مند به حوزه فعالیت‌های شرکت، برگزاری پنل سخنرانی نمودند.

این رویداد که در محل دانشگاه یزد برگزار شد و مورد استقبال دانشجويان، و فعالان حوزه فناوری و شرکت های دانش بنیان قرار گرفت .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا