شناسایی و اولویت بخشی برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام میکروالکترونیک

برنامه ملی میکروالکترونیک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی از طرح‌های نیمه‌تمامی که نتایج رو به پیشرفت داشته‌اند، حمایت می‌کند.

به گزارش  سبا724، برنامه ملی میکروالکترونیک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی در نظر دارد در راستای راه‌اندازی مرکز ملی پیشران میکروالکترونیک از طرح‌های ساخت تراشه حمایت ویژه نماید و آن‌ها را در اولویت خود برای تکمیل فرآیند طراحی تا نمونه‌سازی تولیدی قرار دهد.

قابل ذکر است که این حمایت برای طرح‌هایی است با اولویت گلوگاهی و راهبردی که حداقل دو بار نمونه‌سازی شده‌اند و نتایج قابل تأیید و رو به پیشرفت داشته‌اند.

در راستای حمایت از تولید دانش بنیان میکروالکترونیک، در صورت وجود ضمانت خرید عمده از بهره‌برداران معتبر، هزینه ساخت ماسک ست توسط معاونت حمایت خواهد شد.

از متقاضیان دعوت می شود، از 21 مرداد ماه تا 31 شهریور، ضمن ثبت نام در این فراخوان در سایت خدمت معاونت علمی، پروپوزال طراحی، اسناد آخرین وضعیت نمونه‌سازی و نتایج تست‌های انجام شده و اسناد مرتبط با نیاز بهره‌بردار را به صورت محرمانه به دبیرخانه محرمانه معاونت علمی خطاب به برنامه ملی میکروالکترونیک و ایمیل micro@isti.ir    ارسال کنند.

منبع: روابط عمومی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا