در سال جاری انجام می شود؛ بهره برداری از واحد فولادسازی قاینات

– مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران از بهره برداری کامل واحد فولادسازی مجتمع فولاد قاینات در طول سال جاری خبر داد.
به گزارش  سبا 724، محمد آقاجانلو در بازدید از این مجتمع، ضمن بازدید میدانی بخش های مختلف و دریافت گزارش های لازم از سوی مشاور و پیمانکاران به بیان نکاتی درخصوص چگونگی رفع موانع و راه اندازی واحد فولادسازی طبق برنامه زمانبندی شده پرداخت و اظهار امیدواری کرد که در سال جاری به بهره برداری کامل برسد.

وی همچنین در بازدید از روند پیشرفت پروژه تصفیه پساب شهر قاین گفت: این طرح با هزینه‌ای بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان برای بازچرخانی فاضلاب مدول اول تصفیه‌خانه شهر قاین اجرا می‌شود.

آقاجانلو در این خصوص اظهار داشت: احداث و تکمیل تاسیسات جمع‌آوری و انتقال فاضلاب شهر قاین به طول ۷۰ کیلومتر از جمله اقداماتی است که با سرمایه‌گذاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران انجام خواهد شد.

وی گفت: احداث یک واحد بالابر به ظرفیت ۵۵ لیتر در ثانیه و ۳۵ کیلومتر خط انتقال از تصفیه‌خانه تا مجتمع فولاد قاینات از دیگر بخش‌های این طرح مهم زیست محیطی است.

مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران عنوان داشت که با اجرای هرچه سریع‌تر این طرح علاوه بر کمک به بهداشت محیط شهری قاین، تامین آب صنعتی مورد نیاز فولاد قاینات نیز به طور مستمر امکانپذیر باشد.

بازدید از واحد بریکت سازی و حضور در انجام فرآیند تست گرم این واحد برنامه پایانی آقاجانلو در این سفر بود که پس از نصب دستگاه ها و تنظیمات آن تست گرم آن با موفقیت انجام گرفت.ماین نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا