جشنواره ملی انتخاب کارآفرینان و کارفرمایان برتر سال 1401
فولاد هرمزگان به عنوان کارفرمای نمونه کشور انتخاب شد

در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارآفرینان و کارفرمایان برتر سال 1401، عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان تندیس شرکت برتر و لوح سپاس دریافت کرد.

به گزارش سبا724 به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارآفرینان و کارفرمایان برتر سال 1401 با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میرهاشم موسوی رئیس و محسن تقیانی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین‌ اجتماعی، جمعی از مسئولان و کارفرمایان و کارآفرینان برتر کشور در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

برگزاری این آیین با هدف توسعه تعامل اثر‌بخش با شرکای اجتماعی و تجلیل از کارآفرینان و کارفرمایان خوش‌حساب و به‌منظور حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان کالای ایرانی با همکاری و مشارکت نمایندگان تشکل‌های صنفی بزرگ و قانونی کارفرمایان با سازمان تامین اجتماعی صورت گرفت.

گفتنی است که برای انتخاب کارآفرینان و کارفرمایان برتر شاخص‌های مختلفی از جمله ارائه لیست حق بیمه بر مبنای تعداد نفرات بیمه شده و دستمزد واقعی، پرداخت به موقع و کامل حق بیمه نیروی کار در مهلت مقرر، عدم وجود مطالبات قطعی از کارگاه، افزایش تعداد کارگران (بیمه‌شدگان)، استفاده کارفرما از سامانه غیرحضوری سازمان، برقراری و رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشتی در محیط کار و جلوگیری از حوادث ناشی از کار و ارتقا و توجه به شاخص‌های فرهنگی در محیط کار در نظر گرفته شده است که کارفرمایان بر اساس آن‌ها ارزیابی شدند.

شرکت فولاد هرمزگان علاوه بر شرایط اعلام شده، با توجه به نقش تاثیرگذار، مستقیم و موثری که در اقتصاد کشور ایفا کرده است، به عنوان کارفرمای ملی معرفی شد و عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت، تندیس کارفرمای برتر سال 1401 و لوح سپاس از این آیین را دریافت کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا